Kullanım Şartları

Lütfen sitemizi kullanmadan önce Kullanım Koşullarını dikkatlice okuyunuz. Sitemizi kullanan ve alışveriş yapan her kullanıcı aşağıdaki şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Sizler (Kullanıcı) olarak anılmakta olup sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitemize üye olduğunuz, sitemizden hizmet aldığınız, sitemize bakiye yüklediğiniz anda; bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip olduğunuzu, 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.


Kullanım Koşulları sitemizin ana sayfasında en üstte yer alan menüde bulunmakla beraber bakiye yükleme sayfasında da yer almaktadır. Bu yüzden sitemizin ana sayfasını ziyaret etmeniz, bakiye yükleme eylemlerini gerçekleştirmeniz durumunda Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.


fakewhatsapp.net, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.


fakewhatsapp.net, "Kullanım Koşulları" maddelerini her zaman değiştirme hakkına sahiptir. İşbu Kullanım Koşullarının değişen hükümleri, bu sayfada ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanmaktadır. Bu değişikliklerden haberdar olabilmek için lütfen her sipariş ve bakiye yükleme işleminiz öncesinde mutlaka Kullanım Koşulları sayfasını okuyunuz.


Kullanıcı, Üyelik ve Kullanım Şartları


1. Fiyatlar, sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkımız her zaman saklıdır.

2. Sitemize erişim sağladığınız anda tersine mühendislik yapmayacağınızı, kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağınızı taahhüt edersiniz. Belirtilen türde herhangi bir girişimde bulunmanız durumunda doğacak zararlardan sorumlu olacağınızı, hakkınızda hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul edersiniz.

3. Sitemize erişim sağladığınızda anda site içindeki faaliyetlerinizde, sitenin herhangi bir bölümünde, iletişimlerinde (WhatsApp, Mail vb.) genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğinizi, paylaşmayacağınızı ve hizmetlerimizi bu tarz davranışlar için kullanmayacağınızı kabul edersiniz. Aksi halde oluşacak zarardan ve yasal süreçten tamamen kendiniz sorumlusunuzdur ve bu davranışların tespit edilmesi durumunda ‘fakewhatsapp.net’ yetkilileri, bu tür üyelerin hesaplarını askıya alabilir, sona erdirebilir ve yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.

4. Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.

5. Sitemize üye olduğunuz anda; sadece tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılması ile sınırlı olmak üzere, fakewhatsapp.net’un sahibi olan firmanın kendisine ait iletişim, portföy durumu ve demografik bilgilerini iştirakleri ya da bağlı bulunduğu grup şirketleri ile üyeye ait olan adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi bilgilerin paylaşılmasına muvafakat ettiğinizi kabul ve beyan edersiniz. Bu kişisel bilgiler firma bünyesinde müşteri profili belirlemek, müşteri profiline uygun promosyon ve kampanyalar sunmak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

6. Bir önceki maddede (5.) belirtilen bilgiler; ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

7. fakewhatsapp.net üzerinde üyelik oluşturan, ödeme yapan herkes doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde kullanım sözleşmesi ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir.

8. Kullanıcı, fakewhatsapp.net ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden fakewhatsapp.net sorumlu tutulamaz.

9. fakewhatsapp.net ürünlerinden herhangi birini satın alan "kullanıcı", almış olduğu ürünü "Türk Ceza Kanunu" maddelerine aykırı hiçbir işlemde kullanamaz, sitemizde bulunan herhangi bir kategoride yer alan herhangi bir ürünü satın alan "kullanıcı" ilgili ürünü TCK'a göre suç/illegal/yasadışı sayılan hiçbir işlemde kullanmayacağını kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Alınan ürünün suç unsuru barındıran işlemlerde kullanılması halinde resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda "kullanıcı" ile alakalı resmi kurum tarafından talep edilen tüm bilgiler resmi makam ve kurumlar ile paylaşılacaktır.


Ödeme ve Sipariş Şartları


10. Web ödeme sistemi aracılığıyla ödeme yapıldıktan sonra iade yapılmamaktadır, fakewhatsapp.net bakiye mantığı ile çalıştığı için başarısız işlemlerde sizden bir ücret alınmaz ve paranız fakewhatsapp.net bakiyesi olarak fakewhatsapp.net hesabınıza iade edilir. Bakiyenizi aynı servise ait farklı bir ülke için veya farklı bir servis için kullanabilirsiniz, iade işlemi sadece fakewhatsapp bakiyesi olarak yapılmaktadır.

11. SMS aldığınız platformların yapacağı politika değişikliklerine bağlı olarak iade talep edemezsiniz. fakewhatsapp.net seçilen "x" platformda hesap oluşturma veya oturum açma ve benzeri aksiyonlar için tek kullanımlık SMS hizmeti sunar. Taahhüt ettiğimiz ekstra bir işlem veya verdiğimiz başka herhangi bir garanti yoktur.

12. fakewhatsapp.net hiçbir zaman kredi kartı bilgilerinizi veya üyelik şifrenizi doğrulamanızı isteyen e-postalar yollamaz.

13. Minimum ödeme tutarı "10₺" olarak belirlenmiş olup herhangi bir üst limit yoktur, 10₺ taban fiyat olmakla beraber dilediğiniz miktarda bakiye yükleyebilirsiniz.

14. Kartınızın bakiyesinin yetersiz olması gibi kart ve banka hesabından kaynaklanan veya işlem sırasında meydana gelebilecek herhangi bir teknik nedenden dolayı ödeme işleminin gerçekleşmemesi durumunda fakewhatsapp.net sorumlu olmayacaktır.

15. Ödeme işlemi sırasında yönlendirme sayfasını kapatmanız, cihazınızın internet ile bağlantısını kesmeniz veya istemsiz olarak bağlantının gitmesi durumunda yüklediğiniz bakiye hesabınıza eklenmeyebilir. Lütfen bu gibi durumlarda site üzerinden destek bileti oluşturun.

16. Bakiye yükleme işlemi tek bir kredi veya banka kartından tek seferde yapılması gerekmektedir, parçalı ödeme yapılması mümkün değildir.

17. Yüklediğiniz tutar 7/24 otomatik olarak hesabınıza bakiye olarak eklenir.

18. Yeterli miktarda fakewhatsapp.net bakiyeniz bulunması durumunda dilediğiniz servisten dilediğiniz ülkeye ait tek kullanımlık SMS/mobil onay hizmeti satın alabilirsiniz.

19. Sipariş vermeden önce seçmiş olduğunuz servisin ve ülkenin istediğiniz servis ve ülke ile aynı olduğunu kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Sipariş verildikten sonra size verilen numarayı seçmiş olduğunuz platformda numara bölümüne girip numaraya SMS kodu yönlendirmesi yapmadan siparişinizin doğrulunu kontrol edin, eğer hatalı bir sipariş yaptıysanız "siparişlerim" sayfasında ilgili numaranın satırında en sağda bulunan "vazgeç" butonu aracılığı ile iptal edebilirsiniz. Vazgeç butonuna tıklayarak siparişi iptal ederseniz bakiyeniz hiçbir kesinti olmadan fakewhatsapp.net hesabınıza otomatik olarak iade edilmektedir.

20. Sipariş verdikten sonra size verilen numarayı seçmiş olduğunuz platformda numara bölümüne girip numaraya SMS kodu yönlendirmesi yaparsanız ve yaptığımı SMS yönlendirmesi sonucunda numara kod gelirse bu işlem "başarılı" olarak sonuçlanmış sayılır ve hiçbir durumda başarılı işlemler için ücret iadesi yapılmaz.

21. Siparişler bölümünde ki "kod" sütunu 3 saniyede bir güncellenmektedir. Bu yüzden vazgeçtiğiniz işlemlerde onay işlemi yaptığınız site veya uygulamada gelen kodu girmeniz gereken pencereyi kapatmadan siparişlerim sayfasında ki ilgili sütunun tekrar güncelleneceği ana kadar kodun gelmiş olma ihtimaline karşılık bir süre beklemeniz gerekmektedir.

22. Sipariş verildikten sonra kod geldiğinde, kodu ilgili platforma kod geçerliliğini yitirmeden girmek üyenin sorumluluğundadır. Kodu zamanında girmediğiniz için başarısız olan işlemlerde geri iade yapılmamaktadır.

23. Sipariş verildikten sonra kod gelene kadar veya işleminiz iptal olana kadar fakewhatsapp.net panelinizden ayrılmayın. Kod gelmiyor diye işlem tamamen iptal olmadan panelden çıkış yaparsanız ve kod gelirse bu işlem için para iadesi yapılmamaktadır.

24. fakewhatsapp.net sizlere daha fazla ülke ve daha fazla servisi daha uygun fiyatlara sunabilmek için farklı tedarikçiler ile çalışmaktadır. Dilediğiniz servisten dilediğiniz siparişi verebilirsiniz. SMS veya numara gelmemesi durumunda hizmet bedeli fakewhatsapp.net hesabınıza fakewhatsapp bakiyesi olarak iade edilir.

25. Numaralarımız seçtiğiniz platformda ilk defa ve tek bir sefer kullanılacak şekilde oluşturulan sanal ve servise göre sanal olmayan numaralardır. Sipariş verdiğiniz anda numara sadece tek bir sefer SMS alabilmeniz için aktif edilir, işlem tamamlandıktan sonra iptal edilir ve silinir. Aynı numaraya 2. kez SMS alamazsınız. Bu yüzden numaralar ile sıfır hesaplar oluşturmanız önerilmez, numaralar ile oluşturulan sıfır hesaplar ile tekrar giriş yaptığınızda Whatsapp Onayına düşebilirsiniz. Bu durumda aynı numara ile 2. kez SMS alamayacağınız için hesap kilitlenebilir. Bu yüzden hesaba erişebileceğiniz tek noktayı alacağınız numara üzerine kurgulamamanız tavsiye edilir. Bu durumda fakewhatsapp.net herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir, atacağınız her adımı ve yapacağınız her işlemi numaraların tek kullanımlık olduğunu bilerek yapmak kendi sorumluluğunuzdadır. fakewhatsapp.net olarak tek kullanımlık SMS hizmeti veriyoruz.

26. fakewhatsapp.net sadece SMS'in size ulaşmasını sağlar, SMS iletildiği an bu işlem için ücret alınır. SMS'i teslim aldıktan sonra oluşabilecek tüm olumsuz durumlar (spam yaptığınız için ilgili platformun kabul etmemesi, kodu yanlış girip deneme hakkınızı kaybetmeniz, kodun girileceği süreyi geçirmeniz vb.) tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Bu tarz durumlarda iade alamazsınız, aynı numaraya 2. kez SMS alamazsınız. Bu durumda yeni onay almak için yeni bir sipariş vermeniz gerekir.

27. fakewhatsapp.net sadece numaraya gönderilen ilk SMS'i alır. Aldığınız numaraya aktif olduğu süre boyunca kod gelmezse lütfen aynı numaraya ikinci kez kod istemek yerine yeni bir numara sipariş edin ve yeni numaranıza yeni bir SMS alın.


İptal ve İade Şartları


28. fakewhatsapp.net ödemelerini sadece Shopier üzerinden almaktadır. Bu yüzden iade yapılması gereken durumlarda sadece Shopier üzerinden iade işlemi yapılmaktadır.

29. Vazgeçme işlemi SMS gelmemesi durumunda işlemin ilk 10 dakikası siparişler sayfasından manuel olarak yapılabilir. 10 dakikanın sonunda SMS hala gelmemiş olursa sistem işlemi iptal eder ve bakiyenizi iade eder.

30. Alınan numaralar kullanımdan sonra başka birisine iletilebilir. Bu durumda iade yapılmamaktadır.

31. Numarayı kullanacağınız platformda girmek suretiyle SMS gönderildikten sonra siparişler sayfasında durum sütunu "başarılı" olduğu yani doğrulama kodu geldiği andan itibaren hiçbir nedenle işlem iptal edilemez, bakiye iade edilemez.

32. "Başarısız" işlemler ile alakalı verdiğimiz tek garanti SMS kodunun gelmemesi durumunda ilgili sipariş için fakewhatsapp.net hesabınızdan çekilen hizmet bedelinin fakewhatsapp.net hesabınıza fakewhatsapp bakiyesi olarak iade edileceğidir. 32. Herhangi bir zamanda herhangi bir tedarikçiye ait numaralar kullanım dışı olabilir. fakewhatsapp.net ana dağıtımcı değildir, ana dağıtımcı kaynaklı sorunlara müdahale etme şansımız yoktur. Bu durumda iade talep edilemez. Mevcut bakiyeniz ile aynı tedarikçinin farklı ülkelere ait numaralarını veya direk farklı bir tedarikçimize ait numaraları deneyebilirsiniz.


Tedarikçi ve Stok Şartları


33. Onay işlemi yapmak için seçilen servis, servisin/uygulamanın/sitenin (WhatsApp, Facebook, Instagram vb.) kendi sistemlerinde yaptığı bir güncelleme veya herhangi bir değişiklikten dolayı kullanılmaz hale gelmesi durumunda fakewhatsapp.net herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu durumda tedarikçi sitelerin ilgili güncelleme veya değişiklik ile alakalı aksiyon alıp servisi tekrar aktif hale getirmesi beklenmek zorundadır.


Önemli


Sistemiz üzerinde bulunan ve hizmet listemizde yer alan platformlardan herhangi biri için Whatsapp Onayı alan "kullanıcı" ilgili platformda oluşturmuş olduğunu üyeliğin kullanımı ile alakalı legal/illegal tüm işlemlerden üyelik sahibi olarak kendisi sorumludur. fakewhatsapp.net internet erişimi olan her bireyin basit bir şekilde hesap oluşturabileceği platformlar için platformların izin verdiği limitlerde hesap oluşturulması için ücretli çözüm ortaklığı sunmaktadır. fakewhatsapp.net kesinlikle numaralar üzerinden yapılan işlemler ile alakalı sorumluluk kabul etmemektedir, hizmetlerimizden satın alan "kullanıcı" almış olduğu ürünü hizmetin bağlı olduğu platformun limitlerine ve ülkelerin yasalarına uygun şekilde kullanacağını kabul ve taahhüt eder.

fakewhatsapp.net olarak hizmet verdiğimiz tüm platformlarda üyelik oluşturmak için üyelik oluşturan/oluşturmak isteyen kişinin internetten ücretsiz olarak temin edebileceği herhangi bir mail (Yandex, Google vb.) ve ilgili platformun yazılımsal olarak doğrulama kodunu göndermek için izin verdiği ülkelere ait bir telefon numarasına sahip olması yeterlidir. Bu platformlarda üyelik oluşturmak isteyen bir kişi çok rahatlıkla dünya üzerinde ki herhangi bir mail platformundan mail alarak ve herhangi bir GSM operatöründen bir fiziksel kart temin etmek suretiyle sahip olduğu mail ve telefon numarası kadar üyeliğe sahip olabilmektedir. İlgili platformların bununla alakalı bir sınırlaması yoktur. Herhangi bir mail ve SMS alabileceği herhangi bir numaraya sahip olan kişilerin kim olduklarına bakmaksızın platform sahibi kuruluş kişinin platformlarında üyelik oluşturmasına izin vermektedir. Bu yüzden herhangi bir GSM operatörü veya Gmail, Yandex gibi mail sağlayıcıları nasıl hat/numara/mail almak isteyen kişinin o hat/numara/mail ile yapacakları işlemden sorumlu olmayacaklarsa fakewhatsapp.net’da aynı işlevi gören ve haliz hazırda platformların izin verdikleri kriterlere göre sanal numaralar ile SMS alma olanağı sağladığı hizmet ile hizmeti alan kullanıcının legal/illegal eylemlerinden sorumlu olmayacaktır.

 

fakewhatsapp.net SMS işlemlerinde kullanılan numaraların hiçbirinin ana dağıtımcısı/ana tedarikçisi değildir, sadece yurtdışından tedarik edilen numaraların kâr koymak suretiyle satışını yapar.